Gizlilik Politikası

Gizlilik İlkeleri

www.muglademokrat.com internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.muglademokrat.com internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette www.muglademokrat.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

www.muglademokrat.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. www.muglademokrat.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.muglademokrat.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

www.muglademokrat.com internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

www.muglademokrat.com internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

Privacy Policy
The www.muglademokrat.com website maintains your privacy seriously. For more information about the privacy policy, please read the following items carefully.
Privacy Policy
www.muglademokrat.com website contains the personal information of the users of the products and services belonging to the site. Personal Information consists of information such as name, surname, e-mail address, photo, social network information. This information is not available to the public and is not used and shared in any other way by any other place not controlled or controlled by the www.muglademokrat.com website.
Information Collection and Use:
www.muglademokrat.com is the information you receive when you subscribe to the website or to use the product or services offered by the site. The website www.muglademokrat.com may incorporate your information and keep it in the same confidentiality as above.
When you sign up for the site name e-mail, etc. When you log in with your username and password, you are no longer an ordinary visitor for us, and you can be a user of our site and www.muglademokrat.com website.
The collected information can be analyzed and reported to improve and improve services.
Information Sharing and Disclosure
www.muglademokrat.com website does not rent, sell, or share personal information collected from you unless you have a special request.
The www.muglademokrat.com website may contain information that belongs to users within the framework of confidentiality if it is merged or acquired with another company. Users are notified in advance of the transfer of information.
Privacy and Security
Users’ information is also restricted to your site’s employees for your safety, and only user information about the product and service is made available to authorized personnel when necessary.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...