Hakkımızda

Muğla Demokrat internet sitesi sosyal medya hesabı, mobil uygulama ve multimedya basın hizmeti veren bir kuruluştur. Merkezi Muğla’dır. Ülke genelinde faaliyet gösteren haber hizmeti veren bağımsız, bağlantısız ve tarafsız bir haber potalıdır. Bölge siyaseti ve bölge ekonomisinin yanında günlük aktif haberler üreten muglademokrat.com haber sitesi, okuyucu odaklıdır.

Muğla Demokrat markası Merkez Medya tarafından 2019 yılında yazılı, hem de görsel medya fonksiyonlarını içeren yapısıyla faaliyete geçirilmiştir. 2015 yılından itibaren internet ortamında okuyucuları ile buluştu.

Gazeteci Hasan Telli önderliğinde deneyimli kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İnternet yayıncılığı yapan medya kuruluşu olarak muglademokrat.com çalışanları ile gazeteciler cemiyeti üyesi ve sarı basın kartı sahibidir.

Bu kaynakta yetişkinler için uygun (+18) içeriklere yer verilmemektedir.

About us
Muğla Demokrat website is an organization that provides social media account, mobile application and multimedia press service. The center is Muğla. It is an independent, unconnected and neutral news portal that provides news services operating across the country. muglademokrat.com news site, which produces daily active news alongside regional politics and regional economy, is reader-oriented.
The Muğla Demokrat brand was launched in 2010 by Central Media, with its structure including visual media functions. As of 2015, he met his readers on the internet.
Has been working under the leadership of journalist Hasan Telli with his experienced staff.
He is a member of muglademokrat.com employees, a journalist community and a yellow press card as an Internet publishing company.
This resource is not suitable for adults (+18).

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...