Kaymakam Aksoy Sözünü Jet Hızıyla Tuttu

Marmaris Kaymakamlığı ve Marmaris Belediyesi’nin organizasyonuyla huzurevi sakinleriyle, gaziler ve yakınları ikinci kez tekne turunda buluştu.

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy ve Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın ev sahipliğinde tekne turu düzenlenmişti. İlk buluşmada bu kez yemek organizasyonu sözü veren Marmaris Kaymakamı Aksoy, sözünü kısa sürede yerine getirdi. Hayatını Marmaris Belediyesi Huzurevi’nde sürdüren yaşlılar ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Marmaris Şubesi üyelerini ikinci kez tekne turunda bir araya geldi.

Tekne turuna katılanlara hitap eden Kaymakam Aksoy, “Bugünlerde bir taraftan gururluyuz, bir taraftan üzüntülerimiz de var. Kahraman Mehmetçiklerimiz Suriye’deki terör unsurlarını ortadan kaldırmak için harekâttalar. Askerlerimizden ve sınır ilçelerdeki vatandaşlarımızdan ne yazık ki şehitlerimiz var. Bugünlerde bizim için birliktelik daha da önemli. Bu nedenle bugün tekrar siz değerli büyüklerimiz ve gazilerimizle birlikteyiz. Bu vesileyle hepsine dualarımızı gönderelim. Katılımınız için hepinize teşekkür ediyoruz” dedi. Yaklaşık 2 saat süren yemekte körfez turu eşliğinde yemek yiyen katılımcılar, Kaymakam Aksoy ve Başkan Oktay ile bol bol sohbet etti.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...