Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

www.muglademokrat.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

– Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

– Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı muglademokrat.com’a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

– Kullanıcılar, muglademokrat.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

– Sitede yazılan her türlü yazı yada yorumlardan yazan kişi sorumludur. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yapılan yorumlarda argo kelimeler, kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyanatlar yayınlamadan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

– muglademokrat.com sitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin ip adresi kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.

– Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

– Site üzerinde ki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.

– Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

– Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

– Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Muğla mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

Terms of use
Please read the following site terms of use before using www.muglademokrat.com. All visitors and members using the Site in any way will be deemed to have agreed to comply with the terms on this page. If you do not agree to the terms, please do not use the site. The term kiş User etmek used in this text refers to any natural and legal person who uses the Site in any way without making or making a member.
– The terms of use on this page may be changed unilaterally by us at any time provided that the changes are clearly stated on this page. Users shall be deemed to have accepted the conditions published on this page unconditionally.
– All information contained in this site is copyrighted by muglademokrat.com and is under legal protection under the Law on Intellectual and Artistic Works and related international legislation. Unauthorized downloading, recording, reproduction, processing and publication of any site content is prohibited. He has the right to take legal action against the Users he has determined to have carried out such activities.
– Users must not in any way violate the legal rights of third parties when using any content or communication system of muglademokrat.com. No legal and penal liability is assumed for such violations and any legal or criminal liability arising from such violations shall be solely borne by the User.
– The person who writes all articles or comments on the site is responsible. Users are responsible for their comments and shares. In the comments, the user is responsible for the legal comments that may arise due to slang words, comments that violate personal or corporate rights, comments for scribbling, publication of unjustified statements.
– The ip address of all visitors on muglademokrat.com is recorded. If requested by the judicial authorities, IP addresses will be shared with the authorities.
– Any behavior and operation intended to make the site unworkable, drastically slow down or damage software and hardware systems is prohibited. This includes a large number of queries or membership registrations using automated programs or a large number of requests or information sent to the site through automated methods. We hereby declare that we will prevent the access of Users to the Site and start legal proceedings.
– Information on the site cannot be shared without reference. Persons who are quoted or quoted are obliged to link the page directly to the information they have acquired.
– Your username and password are your own. More than one person cannot use a membership. All transactions using the user name and password will be deemed to have been made by the relevant member unless otherwise stated.
– It is forbidden to make a lot of manual or automatic clicks to the advertisements and promotional texts published on the site. We declare that we will initiate legal proceedings and prevent access of users to the site that they have found in such click activities that do not comply with a normal User behavior.
– Any disputes arising out of the terms of use on this page are subject to Turkish law and to the jurisdiction of the courts and enforcement offices of Muğla.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...