Sağlık Çalışanlarına 6 bin 520 TL Promosyon

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen Devlet Hastanesi personeli için gerçekleşen, Sağlık çalışanlarının 5 yıllık süreç için alacağı maaş promosyonu ihalesi Muğla İl Sağlık Müdürlüğü ve yetkili sivil toplum kuruluşları ile 9 bankanın katılımı ile gerçekleşti.

 19. Turda Ziraat Bankası’nın 6 Bin 520 TL teklif vermesiyle ihale sonuçlandı. 6.520 TL ile çalışanların ocak ayında bir. seferde alacağı promosyon ücreti Türkiye çapında tüm zamanların en iyi rekoru oldu. Muğla İl Sağlık Müdürlüğü ihale sonrası, sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu.

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Personel Destek Hizmetleri Başkanı Özden İşler; “Muğla ilimizde, Kamu hastanelerinde görevli tüm sağlık personeli ve sürekli işçi çalışanlarımız için gerçekleştirilen banka promosyonu ihalesi tamamlanmıştır. İl Sağlık Müdürümüz İskender GENCER’in önderliğinde Destek Hizmetleri personelimizin hazırladığı şartname üzerinde, bir aydır  yoğun çalıştık. Hepimizin gayretleri ve tüm bankalar ile yaptığımız istişareler sonrasında bugünlere gelindi. İhaleyi, 6 bin 520 TL ile Ziraat Bankası kazanmıştır. Sağlık çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...